فرمانده کل ارتش: نیروی دریایی تلاقی اراده و باور است.

سیاسی

به گزارش روز سه شنبه پایگاه خبری تحلیلی اصفهان من، از روابط عمومی ارتش، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی با صدور پیامی به مناسبت هفتم آذر روز نیروی دریایی، عنوان کرد: نیروی دریایی، تلاقی اراده و باور برای خلق شور و حماسه است. آوردگاه مردان رزم و دریا که به سان صخره، موج را به سُخره می گیرند و بر عرشه های نور، بی تاب و بی آرام، به اقطاب عالم، به فرمان قطب عالم، رهسپارند تا دست های آلوده را از تغرّض به عصمت ایمان و قداست میهن کوتاه سازند و فرعون‌ها و نمرودها و انا ربّکم الاعلی ها به دست اعماق سپارند و گوهر امنیت و اقتدار را به ارمغان آورند.
در این پیام آمده است: فرا رسیدن هفتم آذرماه را با یاد شهیدان والا مقام نیروی دریایی، به آن فرمانده محترم و آحاد کارکنان ولایی نیرو و مجموعه ارتش انقلابی و خانواده های صبور و فهیم آنها، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و از درگاه خداوند متعال برای جنابعالی و آحاد رزمندگان غیور نیروی دریایی راهبردی، عزّت، سرفرازی و توفیق روز افزون در مسیر پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدّس جمهوری اسلامی ایران، تحت زعامت فرمانده معظّم کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظّله العالی) مسئلت می کنم.
هفتم آذر ماه سالروز اجرای عملیات مروارید توسط نیروی دریایی ارتش در دوران دفاع مقدس به عنوان روز نیروی دریایی به ثبت رسیده است.

منبع:ایرنا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *