سپاه پاسداران نیز امروز به دفاع از نهضت انقلاب و اسلام پرداخته است

اخبار شهرستان مبارکه

حجت الاسلام والمسلمین مهدی موسوی امام جمعه شهرستان در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن تبریک عید نوروز و مبعث رسول گرامی اسلام که انگیزش پدیده انسانیت در عید مبعث اتفاق افتاد،به نامگذاری این سال(رونق تولید) توسط مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفتند ما در زمینه های مختلف هوافضا،صنایع نظامی،نانو و امور دیگر علمی پیشرفت های زیادی داشتیم؛اما در بحث اقتصاد ما دچار ضعف هایی هستیم ک بخشی بخاطر تحریم ها و بخش دیگر بخاطر سوءمدیریت است.

موسوی افزود:رونق تولید مسئله بسیار مهمی است زیرا ما باید برای تامین مایحتاج به خودکفایی برسیم؛یکی از مسائل مهم دیگری که مقام معظم رهبری در آغاز سال نو به آن اشاره فرمودند بحث غرب زدگی است که اساساً از جهات مختلف با زندگی و حیات مردم ایران سازگاری ندارد اما عده ای هستند که میخواهند سبک زندگی مردم را به غرب نزدیک کنند.درصورتی که مردم ما سال هاست در پرتو اسلام و توفیقات آن زندگی کرده اند.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی به مناسبت های پیش رو در هفته آینده اشاره کرد؛ روز سلامت و تاکید بر اهتمام بیشتر مردم و مسئولین در خصوص سلامت و بهداشت یکی از توصیه های ایشان بود؛
همچنین به میلاد امام حسین(ع) که افتخار همه بشریت است اشاره کردند که روز پاسدار نامگذاری شده همانگونه که امام حسین(ع) از اسلام پاسداری کردند،سپاه پاسداران نیز امروز به دفاع از نهضت انقلاب و اسلام پرداخته است.

وی گفت:فناوری هسته ای که یکی از سرمایه های بزرگ کشور است و مسئله ای است که امروزه همه کشورها دنبال آن هستند.
روز میلاد حضرت عباس که روز جانباز است را گرامی داشت و گفت:عزیزانی که سلامت و عافیت خود را در راه انقلاب و مردم هدیه کرده اند جزء‌سرمایه ها و برکات نظام و انقلاب هستند.
موسوی در پایان باتوجه به حوادث اخیر کشور گفت:سیل یک حادثه و رویداد طبیعی است که درهمه ی نقاط جهان اتفاق می افتد؛ در این جریان همت مردم بسیار ارزشمند است و همچنین از حمایت و تلاش های مسئولین مخصوصا سپاه پاسدارن،ارتش جمهوری اسلامی،نیروی انتظامی،هلال احمر،کمیته امداد و سایر ارگان هایی که در این شرایط در کنار مردم بوده اند قدر دانی کرد.
در پایان تشکر از مسئولین شهرستان که در این شرایط درصحنه بودند و بسیار حضور فعال و میدانی داشتند همچنین با تشکیل ستاد بحران آرامشی به مردم شریف مبارکه دادند وقدردانی از مردم عزیزی که مثل همیشه در صحنه بودند و به یاری هموطنان آسیب دیده خود شتافتند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *