سردار حیدری معاون سازمان پدافند غیر عامل: پیام شهدا امروز به ما این است که پشتیبان ولایت فقیه باشیم

اخبار شهرستان مبارکه

مقام معظم رهبری مدظله العالی:
(زنده نگه داشتن یاد شهداى انقلاب باعث تداوم حرکت انقلاب است؛لذاعزت امروز اسلام و مسلمین ثمره خون شهدا است.)

یادواره سرداران و ۶۰۰ شهید شهرستان مبارکه و شهدای مدافع حرم با حضور مردم و مسئولین و سردار حیدری معاون سازمان پدافند غیر عامل برگزار شد،وی با بیان اینکه پیام شهدا امروز به ما این است که پشتیبان ولایت فقیه باشیم وبه دنبال حفظ وحدت و انسجام بین مسئولین و مردم باشیم افزود:

کشورهای اطراف بخاطر نداشتن ولی فقیه دچار اختلافات چالش ها و مشکلاتی هستند که دشمن در میان آن ها نفوذ کرده از این رو بزرگترین نعمت جمهوری اسلامی داشتن (ولایت فقیه) است.
همچنین،اعتقادات و ایمان مردم ایران،انسان های بزرگ فرهیخته و جوانان فداکاری که اگر به آن ها میدان داده شود منشاء تحولات بزرگی میشوند.
سردار حیدری خاطر نشان کرد:

به برکت خون شهدا و در سایه ی انقلاب و جمهوری اسلامی جوانان ما جسارت و شهامت پیدا کردند که تحت هیچ شرایطی زیربار دشمن نروند.
آمریکا ناجوانمردانه از دلار و اقتصاد به عنوان سلاح جنگی استفاده میکند و مردم ایران را در شرایط تحریم و فشارهای سخت قرار میدهد.
تدبیر مقام معظم رهبری،برخورداری از (مقاومت فعال)،به منظور مقابله با فشار ها و تهدیدات است.
سردار حیدری گفت:

شهرستان مبارکه ظرفیت های فراوانی دارد،یکی از این سرمایه های معنوی داشتن سرداران و شهیدانی است که چراغ هدایت و راهنمای مردم و مسئولین هستند.
همچنین نیروی انسانی فرهیخته و تحصیل کرده که کارآمداست،لذا حضورجوانان ولایت مدار،که انتظار میرود برای رونق تولید همت داشته وبتوانند از ظرفیت های داخلی استفاده کنند تا بتوانیم در مقابل تحریم ها ایستادگی کنیم.
همچون رزمندگان که در طول ۸ سال دفاع مقدس با شناسایی ظرفیت ها و توانمندی ها توانستند تهدید بزرگی همچون آمریکا راخنثی کنند.
معاون سازمان پدافند غیرعامل در پایان افزود:

راهبرد دشمن تهدیدات مردم محور است که به شکاف بین مردم و حکومت می انجامد،و ما صف ضدانقلاب را از مردم ولایت مدارهمواره جدا میدانیم ودر تلاشیم که بتوانیم روحیه جهادی و بسیجی را در جمامعه تقویت کنیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *