انقلاب ضد استکبار و ضدصهیونیستی است

دسته‌بندی نشده

حجت الاسلام و المسلمین مهدی موسوی امام جمعه شهرستان مبارکه،با توجه به ایام پرفضیلت ماه مبارک رمضان تاکید بر حضور فیزیکی مردم شهید پرور و حزب الهی در محافل انس باقرآن و مساجد داشتند.

ایشان نیز سفارش زیادی به این داشتند که اغذیه فروشان و رستوران داران حرمت ماه مبارک را نگه دارند؛ و مبادا هنجار شکنی صورت بگیرد.

وی افزود: مردم باید به سنت صدقه دادن بیش ازپیش به ویژه در ماه رمضان اهمیت زیادی بدهند،در این راستا کمیته امداد امام خمینی(ره) با طرح هایی نظیر اطعام و اکرام آماده دریافت کمک ها می باشد.

سوم خرداد یکی از روزهای شکوهمند در تاریخ انقلاب اسلامی است، رزمندگان غیور درخرداد سال ۶۱ کمراستکبار جهانی،صدام،اسرائیل،آمریکا و همپیمانانش را شکستند؛دشمن بارها اعتراف کرده دلیل پیروزی ما در جنگ ایمان نیروهای بسیجی بود که همواره باعث اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی تصریح کرد:انقلاب ما دو بعد داخلی و خارجی داشت و تجربه نشان داده انقلابی که صرفاً به ابعاد داخلی توجه کند دنباله نخواهد داشت و سرنوشت آن شکست حتمی است.

انقلاب اسلامی که باهدایت امام خمینی وهمراهی ملت شریف ایران همراه بود همواره دعوت به اسلام و نظام اسلامی وعدم، وابستگی به دشمن و استکبار را سرلوحه قرار داده است.انقلاب ما انقلابی جهانی و پویا است و هر لحظه درحال پیشرفت و حرکت رو به جلو است.

هدف ما مقابله با استکبار و در راس آن امریکا و اسرائیل است و ماهیت این انقلاب ضد استکبار و صهیونیستی است،لذا راهپیمایی روز قدس از اهمیت والایی برخوردار است که حضور در این راهپیمایی با هدف دفاع از اسلام است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *