ریاست محترم قوه قضائیه نگاه ویژه ای به شهرستان مبارکه دارند

اخبار شهرستان مبارکه

دکتر رحیمی معاون آیت الله رئیسی رئیس قوه قضائیه باحضور در جلسه شورای اداری شهرستان مبارکه تصریح کرد:ریاست محترم قوه قضائیه نگاه ویژه ای به شهرستان مبارکه دارند و هدف از این سفر این است که مشکلات استان و شهرستان ها که مربوط به قوه قضائیه می باشد را پیگیری کنیم.

رحیمی گفت:دیدگاه آیت الله رئیسی برای رفع مشکلات مردم این است که قوای سه گانه باید باهمدیگر تعامل داشته باشند اگر هر قوه کار خود را انجام دهد مردم نتیجه ای نخواهند گرفت لذا توصیه ایشان در سطح کلان و استان و شهرستان این است که مسئولین هر قوه در هر منطقه ضمن حفظ جایگاه هر دستگاهی و با تعامل بتوانند مشکلات مردم را حل کنند.

دکتر رحیمی باتوجه به وجود حدود ۴۰۰ کارخانه و شرکت در شهرستان مبارکه خاطرنشان کرد در شهرستان مبارکه همکاری باید بیشتر باشد و برای رسیدگی و پیشگیری از جرم و برای حل مشکلات این کارخانه ها اگر مشکلی وجود داشته باشد موجب تشکیل پرونده میشود و مربوط به قوه ی قضائیه میباشد ‌پیشگیری از وقوع جرم فقط کار قوه قضائیه نیست،بلکه نیاز به تعامل هست.

دکتر رحیمی افزود:‌اولین پاسدار بیت المال مسئول یک اداره هست که میتواند مواظبت و دقت کند که در اداره خود مشکلی پیش نیاید.

‌تلاش آیت الله رئیسی برای امنیت قضایی و ارتقای آن است:یعنی اگر در جامعه به کسی ظلم شد و شکایت کرد و به دستگاه های قضایی مراجعه کرد مطمئن باشد که به حقش میرسد و کسی که مرتکب جرم شده حواسش باشد که بلاخره گرفتار میشود.


رحیمی ادامه داد:‌هدف دکتر رئیسی این است که افراد بی گناه مطمئن باشند کسی نمیتواند علیه آنها پرونده سازی کند و کسی که مرتکب جرم شده حتما مجازات خواهد شد.

معاون آیت الله رئیسی  به سرکار خانم سعیدی پیشنهاد دادند که پرونده آلایندگی فولاد مبارکه در سال ۹۳و ۹۴ را به سارزمان بازرسی کل کشور بفرستید

‌دکتر رحیمی در آخر افزود:با توجه به جلسه ی شب قبل آیت الله رئیسی با کشاورزان حتما حق این قشر پیگیری خواهد شد که عادلانه آنچه که حق کشاورزان است اجرا شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *