جدا کردن ۸هزار مدیر ارشد نظام از کرسی خدمت به دلیل بازنشستگی کار راحتی نبود و نیست

اخبار شهرستان مبارکه

مهندس زهرا سعیدی نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی،ضمن حضور در مجلس عزاداری حضرت فاطمه زهرا (س) ویژه برنامه مادر ملکوت،ایّام فاطمیه را تسلیت گفت؛و از تمام عزادارن و مردم متدیّن و انقلابی شهرستان مبارکه که در این مراسمات مذهبی شرکت میکنند،تشکر و قدردانی کرد.

سعیدی نیزافزود:بومی پذیری پس از ۴۰سال،در سال گذشته قانون شد؛ اما شرکت هایی که طبق عادت تصمیم میگیرند که نیروهای غیربومی بگیرند وابستگی دولتی ندارند؛البته شرکت هایی که وابستگی به دولت و نهادهای دولتی دارند مستلزم به پایبندی این اصل هستند.

سعیدی به قانون منع به کارگیری بازنشستگان اشاره کرد و گفت:طراح این قانون نماینده مردم شریف شهرستان مبارکه در مجلس بود است.

وی خاطر نشان کرد: جدا کردن ۸هزار مدیر ارشد نظام از کرسی خدمت به دلیل بازنشستگی کار راحتی نبود و نیست

سعیدی از جذب ۶۰۰میلیاردتومان اعتبارنیز خبر دادو گفت امیدواریم بتوانیم گره ای از مشکلات مردم باز کنیم.و توفیق داشته باشیم همچون گذشته به این مردم شریف خدمت کنیم زیرا که ما بایاری مردم به اینجا رسیده ایم و در این شب های عزیز التماس دعا از شما مردم خصوصاً جوانان داریم که دعای خیر شما بدرقه راه مسئولین باشد تا بتوانیم بیش از گذشته و باخدمت بیشتر خادمین لایقی برای این ملت شهید پرور باشیم.
سعیدی در پایان گفت:در این شهرستان ۱۵۰هزارنفری بنده ۲۰هزار نامه در خصوص اشتغال و رفع بیکاری دریافت کرده ام.واقعا این کشور و استان و شهرستانهای ما با این حجم از بیکاری و مشکلات اقتصادی با معجزه اداره میشود.
و ان شاللّه که با همراهی مردم عزیزو نجیب و فرمان های مقام معظم رهبری بتوانیم راه را بیش از پیش هموار کنیم و خدمتگزاران شایسته ای برای نظام و ملت باشیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *