پاسخ استاندار اصفهان به انتقاد صنعتگران مبارکه؛ نقدینگی بانک‌ها ۴ برابر افزایش پیدا می‌کند

اخبار شهرستان مبارکه

استاندار اصفهان گفت: در مذاکره قبلی با رئیس بانک مرکزی قرار شد سطح نقدینگی در اختیار بانک‌های استان حداقل تا ۴ برابر افزایش پیدا کند و به دلیل اینکه این بخشنامه هنوز صادر نشده، گلایه و شکایاتی از واحدهای صنعتی داشتیم مجدداً پیگیری می‌کنم.

پاسخ استاندار اصفهان به انتقاد صنعتگران مبارکه؛ نقدینگی بانک‌ها ۴ برابر افزایش پیدا می‌کند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، عباس رضایی ظهر امروز در حاشیه بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی و شنیدن مشکلات صنعتگران و تولیدکنندگان در شهرستان مبارکه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به دنبال بازدید از واحدهای مختلف شهرک‌های صنعتی این بازدید در این شهرستان انجام و البته برخی از مشکلات مانند مسائل صادراتی به صورت تلفنی برطرف شد.

وی با اشاره به مسئله نقدینگی به عنوان مشکل اکثر واحدهای صنعتی گفت: مسئله نقدینگی علاوه بر تامین مواد اولیه از دیگر مشکلات مطرح شده بود که در مذاکره قبلی با رئیس بانک مرکزی، قرار است سطح نقدینگی در اختیار بانک‌های استان حداقل تا ۴ برابر افزایش پیدا کند، امروز به دلیل اینکه این بخشنامه هنوز صادر نشده، گلایه و شکایات بسیاری از واحدهای صنعتی مرتبط با همین موضوع بود که مجدداً پیگیری می‌کنم.

بیشتر بخوانید

اجازه نمی‌دهیم اختلاف شرکا موجب تعطیلی واحدهای صنعتی ایلام شود

استاندار اصفهان: منافع کارگران مورد توجه مسئولان قرار گیرد

استاندار اصفهان:کمیته حمایت از تولید در کاشان راه اندازی شود

استاندار اصفهان احداث زیرگذر برای امنیت و سلامت، کمبود ماشین آتش‌نشانی و غیره را نیز از دیگر مسائل مطرح شده عنوان کرد و افزود: ارز مورد نیاز برای برخی از واحد‌ها و مشکلاتی که برخی با مباحث نظارتی دارند، در جلسات شورای نظارتی هر چند روز یک بار مطرح می‌شود همچنین مشکلاتی در حوزه اداره مالیات و تامین اجتماعی مطرح شد که در مورد تأمین اجتماعی قرار است بر اساس بخشنامه معاون اول ریاست جمهوری عمل کنند.

وی خاطرنشان کرد: قطعاً برخی از موارد نیاز به قانون‌گذاری دارد که از سعیدی نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی خواستار پیگیری هستیم و قرار است که فرماندار نیز همین هفته به این شهرک‌های صنعتی سر بزند و مسائل را به ما منعکس کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *