زهرا سعیدی:شهرستان مبارکه با وجود ۴۰۰کارخانه و مناطق صنعتی بیکاری در آن بیداد میکند

اخبار شهرستان مبارکه

سرکارخانم زهرا سعیدی نماینده مردم شریف شهرستان در مجلس شورای اسلامی در حضور وزیر نیرو جناب آقای دکتر اردکانیان و مسئولین شهرستان مبارکه تصریح کرد :

امیدواریم به برکت حضور وزیر محترم،مردم روستاهای مبارکه که چندسالی از آب شرب خوب بی بهره بودند،در وضعیت مطلوب قرار بگیرند و همچون گذشته در یک هفته با پنج روز قطعی آب مواجه نباشند حقیقتاً مبارکه برخوردار از مردمانی نجیب و کارگرانی زحمت کش هست که توانسته با وجود مسائل و مشکلات فراوان همچون همیشه با اقتدار بایستد.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی نیز افزود:شهرستان مبارکه با وجود حدود ۴۰۰کارخانه و مناطق صنعتی بیکاری در آن بیداد میکند که البته ما تلاش زیادی کرده ایم تا اینکه وضعیت را تغییر دهیم اما باز هم تقاضا داریم که مدیران محترم صنایع،بومی پذیری را الویت کارشان قرار دهند.

سعیدی گفت:افتتاح پساب پروژه دفع فاضلاب شهرهای مبارکه و کرکوند و آغاز پروژه شهر طالخونچه که با ردیف اعتبار ملّی و تخصیص بیش از ۲۰میلیارد تومان اعتبار،در بودجه ۹۸ شروع خواهد شد.

سعیدی در پایان نیز از فرماندارمحترم،شورای تامین شهرستان مبارکه،مدیرعامل شرکت فولاد،امام جمعه معزّز و دلسوز، سایرعزیزان،روسای محترم ادارات و کارگران خوب و زحمت کش شرکت فولاد که میزبان وزیر محترم نیرو و هئیت همراه شان بودند تشکر و قدردانی می کنم .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *