قوه قضائیه قلب نظام است

اخبار شهرستان مبارکه

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری اصفهان من حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه شهرستان مبارکه با حضور در جلسه شورای اداری شهرستان مبارکه تصریح کرد: بخش قوه ی قضائیه بخشی بسیار اساسی و دامنه دار و عمیقی است قوه قضائیه قلب نظام است و اگر این قلب با قوت و سلامت بتپد سایر اعضا و اندام کارخود را به درستی انجا میدهند و در مقابل اگر قلبی کم کار یا مریض باشد حتما به طور مستقیم در اعمال و آثار و خواص سایر اعضا تاثیر میگذارد.

موسوی همچنین ادامه داد:مبارزه‌ی قوه قضائیه با فاسدان اقتصادی روح امید را درتمام اقشار ایجاد کرده و خواهان این هستیم همانگونه که از رئیس قوه انتظار میرود این حرکت ادامه داشته باشد و بر اثر موانعی که بر سر راه است سست نشود.

نماینده ولی فقیه در شهرستان مبارکه با توجه به وضعیتی که در بازار پیش آمده است گفت:بعضی از افراد هستند که قصد سوء استفاده دارند و از سفره ی مردم گرفته و بر مال خود اضافه می کنند در این مورد خواستار نظارت دقیق این قوه بر این موارد هستیم.

همچنین موسوی خاطرنشان کرد:دولت باید احترام مردم را داشته باشد و باید با مردم در تصمیمات کشور مشورت کند همانگونه که خداوند موقع خلق انسان با ملائک مشورت کرد.

امام جمعه شهرستان مبارکه باتوجه به مراجعه مردم به دادگاه ها و پس از زمان طولانی رسیدگی به حق آنها افزود:برای رفع اطاله دادرسی باید نیرو های کارآمد دادگستری تقویت شوند،تشکیل ستاد پیشگیری از وقوع جرم و تقویت ستاد های امر به معروف و نهی از منکر.

همچنین ادامه دادند:شهرستان مبارکه قطب صنایع است و بسیاری از آنها مشکلات جدی دارند و تعطیل هستند که خواهان پیگیری از قوه قضائیه هستیم.
موسوی در آخر چند نمومه از مشکلات این شهرستان را مطرح کردند و خواهان رفع این مشکلات شدند:

کشاورزان شهرستان نیز خواهان حقابه زمین های کشاورزی خود هستند.

رسیدگی به گلایه معلمینی که از شهر های مجاور می آیند و در رفت و آمد مشکل دارند.

ناوگان حمل و نقل با اینکه یک فرصت است برای شهرستان ما یک تهدید هم هست که باید به مشکلات این قشر زحمت کش رسیدگی شود.

گزارش:ز _ کیانی

کپی برداری بدونِ ذکر منبع شرعا حرام است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *