اخبار استان اصفهان

مسابقات کیک بوکسینگ W.A.K.F قهرمانی بانوان استان یادواره شهید اقدامی در شاهین شهر برگزار شد

یک دوره مسابقات رزمی کیک بوکسینگ W.A.K.F یادواره شهید محمد طاها اقدامی (شهید حادثه تروریستی اهواز)در شاهین شهر اصفهان برگزار شد.

زینب رستمی نائب رئیس هیأت ورزش های رزمی استان در حاشیه برگزاری این رقابت ها عنوان کرد:این دوره با شرکت ۲۰۰ رزمی کار زن در سالن تختی شاهین شهر برگزار شد.
زینب رستمی خاطر نشان کرد: این تعداد رزمی کار در قالب ۱۵تیم در سه استایل لایت کنتاک ،فول کنتاکت و هنرهای فردی به رقابت پرداختند و ۱۵ داور نیز قضاوت این دوره از رقابت هارا عهده دار بودند.
به گفته وی در پایان این مسابقات به افراد برتر حکم و.مدال قهرمانی داده شد.
رستمی هدف از برگزاری این دوره از رقابت هارا گرامیداشت یاد شهدا به ویژه شهید خردسال حادثه تروریستی اهواز محمد طاها اقدامی عنوان و ابراز امیدواری کرد برگزاری این دست از رقابت های ورزشی در سال های آتی نیز ادامه یابد.
نائب رئیس هیأت ورزشهای رزمی استان تاکید کرد،محمد طاها اقدامی یک نماد و.مظهری است که بدانیم استکبار جهانی و مزدوران منطقه ای ،کوچک و بزرگ ،زن و مرد برایشان تفاوتی ندارد و آنها تنها به فکر جنایت و توطئه علیه ملت ما هستند.
شهید محمد طاها اقدامی کودک ۴ ساله ای بود که در حادثه تروریستی اهواز در تاریخ ۳۱ شهریور ۹۷ به شهادت رسید، این کودک پاک و بی گناه قربانی حملات گروهک الاحوازیه بود.
هیأت ورزش های رزمی استان اصفهان طبق استعلام از فدراسیون پزشکی ۱۲ هزار پانصد رزمی کار تحت پوشش دارد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *