بازدید میدانی زهرا سعیدی نماینده محترم شهرستان مبارکه از پروژه های اداره راهدار و حمل و نقل جاده ای شهرستان مبارکه

اخبار شهرستان مبارکه

در بازدید میدانی زهرا سعیدی نماینده محترم شهرستان مبارکه از پروژه های اداره راهداری و حمل و نقل جاده ایرحیمی رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان مبارکه تصریح کرد:
پروژه تعریض پل قلعه حکیم بعنوان نقطه پرتصادف مصوب کشوری که پس از سالها توسط زهرا سعیدی نماینده مردم شهرستان مبارکه از وزارت راه و شهرسازی تامین اعتبار گردید و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و اداره مبارکه و با مشارکت جزئی فولاد و شهرداری مبارکه در حال انجام است ‌این پروژه دربهمن ماه باحضور اسلامی وزیر راه و شهرسازی کلنگ زنی و اکنون حدود ۷۵درصد پبشرفت داشته و انشاالله ظرف یکماه آینده به اتمام میرسد.

رحیمی گفت:پروژه مهم حذف قوس پیچ آبسنجدی در محور دیزیچه به زرین شهر که یکی از نقاط پرتصادف و مرگبار بوده و پس از سالها با پیگیری نماینده مجلس برای ایمن سازی آن تامین اعتبار گردید و سپس توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و اداره راهداری مبارکه و با مشارکت و همکاری قابل تقدیر شهرداری دیزیچه در استفاده از تجهیزات ان شهرداری از مرداد ماه سال ۹۷ آغاز و در حال حاضر فقط خط کشی این مقطع باقی مانده و طی روزهای آینده تکمیل خواهدشد.

وی افزود:پروژه احداث زیرگذر پل فخرآباد از مسیرهای پرخطری بود که با پیگیری زهرا سعیدی نماینده محترم مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی تامین اعتبار و در بهمن ماه باحضور وزیر راه و شهرسازی کلنگ زنی شد و در حال حاضر۲۷ باکس آن آماده و طی روزهای آینده عملیات خاکبرداری و نصب باکسها آغاز میشود. این پروژه توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و اداره راهداری مبارکه در حال انجام است و ان شالله در ماههای آینده افتتاح خواهد شد.

رحیمی خاطر نشان کرد:کلنگ زنی پروژه احداث زیرگذر روبروی پایانه بار شهرستان مبارکه در محور طالخونچه- مبارکه باحضور وزیر محترم راه و شهرسازی در بهمن ماه انجام شد. درحال حاضر کارگاه ساخت ۲۴عدد باکس تجهیز شده و درحال ساخت باکس ها هستند و که با پیگیری سعیدی نماینده شهرستان تامین اعتبار گردیده و توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و اداره راهداری شهرستان مبارکه درحال اجرا می باشد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *