برای اولین بار در شهرستان مبارکه عمل دیسک کمر انجام شد

اخبار شهرستان مبارکه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اصفهان من،دکتر احمد رضا مقصودی رئیس بیمارستان محمد رسوالله شهرستان مبارکه در جمع اصحاب رسانه حاظر شد و گفت:
ما توانسته ایم برای اولین بار در منطقه عملیاتی شدن کد ۷۲۴که مربوط به درمان سکته های مغزی هست راشناسایی کنیم و همچنین راه اندازی درمانگاه چشم پزشکی و انجام عمل های مربوط به چشم نظیر آب مروارید را  با موفقیت  انجام دهیم.

دکتر مقصودی به  اقدامات و خدمات دیگری که بیمارستان محمد رسول الله به بیماران ارائه میدهد نیز اشاره کرد و افزود:
راه اندازی اتاق عمل جراحی اعصاب،مجوز ساخت کلینیک تخصصی از وزارت بهداشت،کلنگ زنی بخش دیالیز، راه اندازی سیستم اینترنتی نوبت دهی کلینیک ،مجوز راه اندازی و ارتقای M R I بازسازی و بهسازی اتاق آموزش به مادران باردار  نیز هر روزه آماده خدمت رسانی به مردم شریف است.

مقصدی بیان کرد:چهار دستگاه مانیتور علائم حیاتی، یک دستگاه نئوپاف با هزینه بالغ بر ۱میلیارد تومان که بخشی از آن را نیز خیرین تقبل کردند برای بیمارستان خریداری شده است و بخش فیزیوتراپی با هزینه حدود۳۵۰میلیون تومان نیز آماده راه اندازی است.

مقصودی خاطرنشان کرد :انتصاب ها در جایگاه های بر اساس توانایی افراد صورت گرفته و باعث تحولات بسیار ارزنده ای شده است،همچنین ما توانستیم  در چند روز گذشته برای اولین بار جراحی مغز و اعصاب را در بیمارستان محمدرسول الله داشته باشیم.

وی در پایان افزود:مردم میتوانند با نصب و راه اندازی اپلیکیشن پذیرش۲۴در تلفن همراه به راحتی جهت دریافت خدمات بیمارستان محمد رسول الله شهرستان مبارکه اقدام به دریافت نوبت نمایند.

1 پاسخ در “برای اولین بار در شهرستان مبارکه عمل دیسک کمر انجام شد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *