ارسال کمک های جمع آوری شده توسط کارکنان و پرسنل بیمارستان محمد رسول الله شهرستان مبارکه به مناطق سیل زده

اخبار شهرستان مبارکه

دکتر احمدرضا مقصودی رئیس بیمارستان محمد رسول الله شهرستان مبارکه در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی اصفهان من،تصریح کرد:

با توجه به حوادث اخیر که در برخی استان های کشور رخ داد؛ما تلاش کردیم که بتوانیم برخی از ملزومات ضروری و مورد نیاز هموطنان سیل زده را تامین کنیم،بسته های ارسالی ما به مناطق سیل زده نیز شامل پک فرهنگی،غذایی و بهداشتی است.

 وی افزود:مسئله ای که ما همواره از آغاز جمع آوری و دریافت کمک ها به آن توجه داشتیم این بود که وقتی این کمک ها به مناطق سیل زده برسد،دغدغه ی بسته بندی و توزیع برای مسئولین هلال احمر وغیره وجود نداشته باشد به همین جهت از آغاز شروع این کار تلاش کردیم که بتوانیم دسته بندی دقیق و منظم داشته باشیم.

دکتر مقصودی گفت:مجوز های لازم جهت انجام این فعالیت و ارسال محموله به مناطق از سازمان هلال احمر اخذ شده و همچنین کمک های جمع آوری شده پس از بارگیری با حضور برخی مسئولین بیمارستان و هلال احمر بین مردم سیل زده توزیع خواهد شد.

سرکار خانم صالحی مسئول مددکاری بیمارستان نیز افزود:

زمانی که حادثه سیل در برخی از نقاط کشور اتفاق افتاد تصمیم گرفتیم که باهمراهی پرسنل به صورت داوطلبانه به هموطنان سیل زده کمک رسانی کنیم.

صالحی خاطرنشان کرد:باتوجه به گفت و گوهایی که با همکاران در بیمارستان های مناطق سیل زده داشتیم، این عزیزان اعلام کردند که چه اقلامی مورد نیاز و ضروری است؛که این موارد نظیر پوشاک،کنسروجات،موادغذایی،شوینده بود.

صالحی گفت:کلیّه کمک ها به همت کارکنان بیمارستان طی دو هفته جمع آوری شده است.

دکتر مقصودی در پایان از زحمات کلیه پرسنل بیمارستان محمد رسول الله قدردانی کردند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *